راهنمای ثبت نام:

* پژوهشگر ارجمند جهت ارسال مقاله، ابتدا باید در سامانه، ثبت نام نموده و عضو شوید.


* به منظور ثبت‌نام در کنفرانس، روی گزینه عضویت در سایت کلیک نموده و پس از تکمیل فرم ثبت نام، دکمه ذخیره را بزنید. در صورتی که چندین نفر با استفاده از یک دستگاه کامپیوتر قصد ثبت‌نام را دارند حتماً پس از هر بار ثبت‌نام (به ازای هر نفر) بر روی دکمه خروج از سامانه (که در صفحه اصلی محیط کاربری هر کاربر در بخش سمت چپ و بالای صفحه قرار دارد) کلیک نموده تا از محیط کاربری فرد ثبت‌نام شده خارج شوید. سپس جهت ثبت‌نام فرد بعدی اقدام فرمائید. 


* توجه داشته باشید، درصورتی که ثبت نام و عضویت در سامانه را به قصد ارسال مقاله انجام می دهید، اگر نویسندگان مقاله بیشتر از یک نفر باشند، لازم است تمامی نویسندگان در سامانه ثبت نام نمایند.


* جهت حضور در کنفرانس، فقط کافیست در سامانه ثبت نام نموده و در انتهای فرم ثبت نام، گزینه " خواهان حضور در کنفرانس می باشم" را علامت بزنید. 


* پس از ثبت نام و عضویت در سایت، از طریق نام کاربری و رمز ورودی که به ایمیل شما ارسال می شود، از بخش ورود به سامانه وارد سایت شوید.


* خواهشمند است در صورت مشاهده ی هرگونه اشکال یا خطا در زمان ثبت نام با دبیرخانه کنفرانس تماس حاصل فرمایید و از ثبت نام های تکراری و ثبت نام با بیش از یک نام کاربری برای هر شخص جداً خودداری فرمایید